موزیک بیکلام ویوالدی

ساخت وبلاگ
چکیده : آنتونیو ویوالدی(Antonio Lucio Vivaldi) یکی از مشاهیرموسیقی کلاسیکجهان است که آثار او بعد از گذشت چن... با عنوان : موزیک بیکلام ویوالدی بخوانید :

بهترین آهنگ های کلاسیک آنتونیو ویوالدی Antonio Vivaldi

آنتونیو ویوالدی(Antonio Lucio Vivaldi) یکی از مشاهیرموسیقی کلاسیکجهان است که آثار او بعد از گذشت چندین قرن، هنوز مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد.آنتونیو ویوالدیدر سال ۱۶۷۸ در جمهوری ونیز به دنیا آمد و فراگیری ساز ویولن را از همان کودکی آغاز نمود. استاد آنتنیو پدرش بود که او در سال های زندگی اش اجراهای زیادی را به همراه پدرش به نمایش گذاشت. شما همراهانجاست موزیک(مرجعدانلود موسیقی بی کلاموموزیک کلاسیک) می توانید مجموعه ای اززیباترین آثارآنتنیو ویوالدیرا در ادامه دانلود نمایید.

آنتونیو ویوالدی ANTONIO VIVALDI
همانطور که گفتیمآنتونیو ویوالدیساز ویولن را به کمک پدرش آموخت. بسیاری از مردم آن زمانویوالدیرا با نام کشیش مو قرمز می شناختند.ویوالدی قطعات مذهبی زیادی نیز در دوران فعالیت خود ساخته است.آنتونیو ویوالدیدر کشور ایتالیا متولد شد و شاید بتوان گفت دوران کودکی سختی را نیز سپری کرد.

آغاز فعالیت حرفه ای وی که در بسیاری از کتابهای تاریخی نیز گفته شده است، تدریس او در پرورشگاه اوسپداله دلا پیتا (Ospedale della pietagrave;) بود. او در طول فعالیتش در این پرورشگاه همیشه کشمکش های فراوانی با مدیران آن داشت و خیلی ها مخالف فعالیت او در این سمت بودند.

دانلود بهترین های آنتونیو ویوالدی Antonio Vivaldiآنتونیو ویوالدیدر اپرا نیز شهرت بسیاری داشت و اپراهای بسیار مشهوری را نیز نوشته است که از بهترین آثار او که در آن سال ها مورد استقبال بینظیر همگان قرار گرفت می توان به Nerone fatto Cesare اشاره کرد که البته در حال حاضر این قطعه مفقود شده است.ویوالدیدر کارنامه ی هنری خود مدیریت تئاتر سنت آنجلو را نیز دارد.

اوج فعالیتآنتونیو ویوالدیدر سال های ۱۷۱۷ تا ۱۷۲۲ بود. او در این سال های فعالیت های هنری بسیاری داشت و قطعات فوق العاده زیبایی را نوشت که هنوز بعد از گذشت چندین قرن بر سر زبان ها است. از بهترین آثار او در این سال های می توان به اپرای تیتو مانلیو، درام روستایی ldquo;لا سیلیویاrdquo; و کنسرتوهای چهار فصل اشاره داشت.

آنتونیو لوچو ویوالدی در سال ۱۷۴۱ درگذشت.

در این مطلب برای شما زیباترین آثار موجود از این هنرمند مشهور را که توسط نوازندگان چیره دست ساخته شده است را آماده کرده ایم. امیدوارم که از شنیدن این آثار لذت ببرید.
لینک مطلب:http://just-music.ir/آنتونیو-ویوالدی-antonio-vivaldi/

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 24 آبان 1395 ساعت: 19:12